YÖNETİM KURULU

Mehmet Ali Aksoy

Değerli velilerimiz, sevgili öğrenciler, Anlam okulları, öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için ülkemizin her köşesinde okullar açmak için yola çıktı.

Amacımız, çocuklarımızın gelişimlerini destekleyip yaşama hazırlanmalarını sağlamak. Disiplinli eğitim faaliyetleriyle çocuklarımızın ders ve sınav başarılarını yükseltmek ve “Anlam Yaşam Başarısı Programları” ile çocuklarımızı hayata ve geleceğe hazırlamak.

Anlam okullarında, çocuklarımızın zihinsel, bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini ön planda tutuyor, dünyadaki hızlı gelişmeleri takip ederek evrensel bir bakış açısına sahip olmaları için çalışıyoruz.

Öğrencilerinin sağlıklı beslendiği, güvenli, derslerini ve sosyal faaliyetlerini rahat gerçekleştirebileceği eğitim ortamı hazırlayan Anlam Okulları, öğrencilerini Milli Eğitimin temel hedeflerini gerçekleştirmek için çalışır ve bilimsel metotlarla öğrencilerini geleceğe hazırlar.

Liselere ve üniversiteye hazırlıkta başka eğitim kurumlarına ihtiyaç duyurmayan Anlam Okulları, yayınları ve nitelikli öğretmenleriyle seçkin eğitim kurumları arasında yerini almaktadır.

Yaptığımız her çalışmanın, özverinin ülkemizin geleceğinin teminatı olduğunu biliyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi çağın şartlarına uygun, geleceğe emin adımlarla yürüyen bireyler olarak yetiştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız.

Sizleri, Atatürk’ün akıl ve bilim ışığını yaktığı yoldan aydınlık yarınlar için hep birlikte yürümeye çağırıyoruz.

Saygı ve sevgilerimle…


Mehmet Ali AKSOY
Yönetim Kurulu Üyesi